Rubriky
Firmy

Unica vypínače – moderní součást domácnosti

Možná i vy patříte mezi ty, kteří si potřebují zdokonalit svoji domácnost, případně si pořizují domácnost zcela novou. A takové zařízení není pouze o nábytku, spotřebičích a dalším vybavení, ale i o detailech jako je elektroinstalace.
Asi si řeknete co je na ní tak důležitého, když veškeré příslušenství v podobě drátů a podobně je skryté někde ve zdi? To ano, ale jedna součást skrytá ve zdi není a je dost viditelnou součástí interiéru. Jsou to zásuvky a vypínače, které slouží k tomu, abychom mohli komfort elektroinstalace pohodlně a bezpečně využívat.
zvířátka u vypínačů
A aby nešlo o tradiční bílé krabičky, které kromě účelu nic víc neplní, tak jsou tady unica vypínače. Moderní řešení pro každý typ interiéru.
Jedinečné řešení z různých druhů materiálu
Pryč je již tradice v podobě jednotvárných vypínačů a zásuvek, které byly ve všech domácnostech stejné. Nešlo je tak přizpůsobit potřebám a vkusu ani konkrétnímu stylu interiéru.
V tomto případě jde o unikátní řešení, které se přizpůsobí potřebám uživatelů jak designem, tak materiály. Můžete si tak vybrat z takových variant jako jsou originální rámečky z aluminia, kůže, břidlice, skla, imitace dřeva či dalších možností, které vyhoví vašim požadavkům.
Kromě toho jedinečnost spočívá také ve výběru různých barev, díky kterým si můžete jednotlivé varianty přizpůsobit barvám interiéru. Nestane se vám, že by vypínač ze zdi doslova vyčníval a narušoval tak celkový dojem z interiéru.
kulatý vypínač
Originální řešení přináší také různé možnosti provedení a vy se tak můžete těšit nejen na jednoduché verze, ale také na varianty univerzální, střídavé, křížové, sériové, ovladačové a další.
Díky různým verzím si tak můžete pořídit ovládání nejen osvětlení, ale také například i ovládání žaluzií, garážových dveří, vstupní brány, klimatizace, spotřebičů, stmívání a mnoho dalšího.