Rubriky
Nákupy

Hobby pískovací kabina

Funkce pískovací kabiny Piskovacky.cz je taková, že čistí větší součástky od rzi, barvy, podobných nečistot a nebo na matnění skla. Pískovací kabiny se dělí na dva tipy a to na profesionální a hobby. Rozdíl je hlavně ve velikosti. Kabinu lze vyrábět od nejmenších cca 2x2x2,5 až po ty velké cca 30x8x8. Hlavní výhodou je možnost použití ve vnitřních prostorách a výroba přímo na míru dle Vašich požadavků a to zcela automatické systémy pro abrazivo a nebo poloautomatické.

profesionální kabina

Ceny kabin se pohybují od 4000,- až po ty nejdražší 252 000,-.Náš článek se zaměřuje na pískovací boxy menších velikostí, výhoda je hlavně v praktičnosti. Je vyrobená z ocelové konstrukce a není určena k profesionálnímu použití.

Technické parametry:
Typ (tlakový/injektorový) injektorový
Pracovní tlak (bar) až 8
Spotřeba vzduchu (l/min) 170-425
Vnější rozměr (mm) 600 x 500 x 500
Vnitřní rozměr (mm) 580 x 480 x 370/300
Průměr trysky vnitřní (mm) 5,6
Průměr trysky vnější (mm) 13

hobby kabina Pískovačky.cz

Součástí balení je vše co by jste pro tuto práci mohli potřebovat a to, tryskací pistole, průzor s ochranou folii, bezpečnostní osvětlení, pracovní ochranné rukavice. Snadné sehnání náhradních dílů za rozumnou cenu. Tudíž za cenu 4 719,- dostanete víc než čekáte.

Firma Pískovačky.cz nejen prodává, ale i sama využívá, proto své produkty dobře znají a dobře poradí. Na jejich stránkách nemáte možnost si pískovací box pouze koupit, ale i půjčit nebo servisovat. Jsou první a největší profi půjčovnou České republice. Fungují také jako školící centrum. Hlavním odlišením od dodavatelů je takové, že mají vlastní vývoj a zakázkovou výrobu. Proto jsou výborným partnerem pro Vaše vaši práci. Spolupracují i s mnohými univerzitami, kdy dodávají technologii pro výuku. Firma se řídí heslem: reference = důvěra … nezbytné atributy pro dobrý obchod.

Sídlo naleznete Pod Továrnou 92, Kaznějov 331 51.