Rubriky
Nákupy

Kvalitní domácí covid testy

Celý svět v posledních dvou letech sužovala nová respirační nemoc, která si bohužel vyžádala miliony životů po celém světě. Zejména pro nemocné a starší lidi může jít o fatální onemocnění, a z tohoto důvodu se vlády po celém světě snažily najít způsob, jak zabránit šíření nemoci. Většina vlád zavedla povinné testování lidí za pomoci antigenních testů a později i PCR testů, bez kterých se člověk nedostal prakticky nikam.

antigenní test

Příjemnější způsob testování nabízí antigenní testy, které detekují koronavirus s poměrně vysokou přeností. I u nás byly povinné, a bez nich jste si nezašli nikam, jen na nákup a do práce. Později bylo povinné testovat se i v práci, a jednotlivci i firmy kvůli tomu musely mít zásoby antigenních testů. Vzhledem k neustále se nevyšujícímu počtu onemocnění v současné době rozhodně nelze vyloučit, že bude testování opět povinné, a to minimálně ve zdravotnických zařízeních a v pečovatelských službách.

Zásobte se, než zase nebudou
Lidé po nutnosti používat testy vzali lékárny útokem, a výsledkem bylo, že testy nebyly k sehnání vůbec nikde. Kvůli tomu řada lidí nemohla žít běžným životem, a museli počkat, než se testy vyrobí a opět naskladní. Chcete být připraveni, a nechcete nic ponechat náhodě? Pak určitě oceníte, že testy zatím koupíte právě u nás a za velmi dobrou cenu. Máme menší i velká balení velmi přesných testů, které zachytí i variantu omikron.

covid test

Testy ze slin jsou pohodlné
Antigenní testy ze slin umí používat i malé děti, protože stačí pouze nanést menší množství slin na testovací proužek, který vám rychle řekne, zda je u vás podezření na koronavirus. Zjistěte snadno a rychle před odchodem z domu, zda by u vás nebylo vhodné zajít si na PCR test, či se pozorovat, abyste neměli příznaky. Tyto testy jsou velmi citlivé, a velmi pravděpodobné, že jejich výsledek vám potvrdí i případný PCR test. Chraňte své blízké a testujte se včas.