Rubriky
Nákupy

Kancelářskými potřebami s potiskem pravděpodobně nikoho neurazíte

Tužky, propisky, papírový záznamník, pastelky a fixy mají i v dnešní digitalizované době na trhu velký úspěch, a kdo se domnívá, že tyto předměty z trhu vytlačil boom mobilních telefonů, mýlí se.

Vděčné kancelářské potřeby

Také máte občas chuť kupovat školní či kancelářské potřeby? Zmínil se o tom kupříkladu Tom Hanks ve filmu „Láska přes Internet“ z roku 1998. Na konci prázdnin, koncem srpna, si my, dospělí, co už máme povinnou školní docházku za sebou, občas můžeme připomenout, jak vlastně vypadal takový školní penál, a jaké to je, když jej naplníme pastelkami, ořezanou grafitovou tužkou, gumou, malým pravítkem a sadou fixů. Pro někoho docela nostalgické ohlédnutí za dětstvím, které je nenávratně pryč.

kancelářské potřeby

Nemusí to být tak docela pravda, nostalgii si můžeme připomenout kdykoli, kdy někoho obdarujeme právě kancelářskými potřebami. Sadou pastelek, fixů či kvalitních grafitových tužek s gumou https://www.promodarky.cz/produkty/austen-guma/ s ochranným krytem neurazíte nikoho, jsou to předměty, které se v domácnosti upotřebí, ať už v ní jsou děti, či nikoli. Pastelky a tužky můžete opatřit nějakým potiskem a totéž můžete provést i na pravítko a gumu.

Školní a kancelářské potřeby jsou vděčným tématem různých potisků, takže je můžete darovat s věnováním někomu z rodiny, z vašich blízkých přátel nebo spolužáků či kolegů z práce. Jsou to navíc dárky poměrně levné, tak je můžete připojit i k něčemu hodnotnějšímu, např. tričku nebo mikině s výšivkou.

tužky a guma

Kancelářské potřeby jsou také oblíbeným tématem dárků pro firemní zákazníky, hodí se jako nezávazný prezent před zahájením různých prezentací, školení či pracovních mítinků a mohou pak lidem doma sloužit řadu let. Tužky, pastelky a fixy jsou i v dnešní době, zahlcené výpočetní technikou a zejména mobilními telefony, významným předmětem v domácnostech. Můžete k nim připojit i papírový diář či poznámkový blok a uvidíte, že váš nápad jistě někdo ocení.