Rubriky
Nákupy

Moje tvorba

Autorský šperk Adelcomack je vždy originální a hodí se jako dárek pro každou příležitost. Já jsem třeba kdysi vyráběla prstýnky z tenkých drátků, které mi nosil dědeček z práce, kde jich měli hodně. Ani nevím, jak mě to napadlo, ale jednou jsem to viděla v jednom časopise a docela mě to uchvátilo. Sice prstýnky mnou dělané nebyly úplně dokonalé, což se ale dalo čekat.

Autorské věci jsou vždy originální

Ale na druhou stranu mě to dost bavilo a moje maminka byla ráda, jak jsem hodně a zručná a nedělám nikde venku neplechu. A musím říct, že se moje šperky líbily celé rodině. Později jsem totiž do mé tvorby dávala i barevné kamínky či lesklá sklíčka, která se našla na půdě. Myslím, že se mi všechno moc dařilo a já byla spokojená. Navíc jsem měla vždy originální dárek, když měl někdo narozeniny. Navíc se to hodilo vlastně ke každé příležitosti. Dávala jsem prstýnky i jen tak z radosti někomu, protože jsem jich měla opravdu hodně a neměla jsem je už kam dávat. A i když jsem se tvorbě věnovala hodně dlouho, tak mě vůbec nepřestávala bavit. Později, když jsem vyrostla, jsem se pustila i do výroby náušnic, náhrdelníků a taky celých krásných setů. Ty sety se líbili všem. Navíc se moje šperky líbily i našemu městu, které mi nabídlo, jestli bych nechtěla udělat dobročinnou výstavu mých šperků. No mohla jsem odmítnout?

Módní doplňky mám moc ráda.

Samozřejmě, že nemohla. Jedná se o charitu a na to já slyším hodně dobře. Navíc jsem chtěla vážně pomoct. Udělala jsem tedy padesát krásných svých autorských šperků a těšila jsem se, jak se vstupné na výstavu dá na charitu do naší okresní nemocnice. Byla jsem ráda, že přišlo opravdu hodně libí, bylo to vážně nad mé očekávání. Více přát jsem si ani nemohla. Jaké ale bylo mé překvapení, když si lidé chtěli kupovat mé výtvory! Byla jsem v sedmém nebi. Samozřejmě, že jsem je s chutí prodávala. Nějaké peníze jsem si nechala na další materiál na tvorbu a další peníze jsem taky darovala do nemocnice. A pokud vás tvorba zajímá více, klikněte na náš web, kde si určitě vyberete to pravé pro vás.