Rubriky
Firmy

Profesionální zazimování vířivky

Je to sen snad každého člověka. Mít krásnou zahradu, květiny okolo a na zahradě vířivou vanu. Díky optimální teplotě ve vířivé vaně si můžeme užívat vodní radovánky a krásné chvilky relaxace i v chladnějších dnech. A co teprve skvělé zahradní večírky u vířivky? To je snad sen. Naši přátelé musí být zajisté také nadšení.

Vířivá vana

Aby vydržela Vaše vířivka co nejdéle bez poruch, je velmi důležité adekvátně se o ni starat. Pravidelný servis vám zajistí dlouhou životnost vířivky. Důležité je také měření kvality vody. Díky tomu se nemusíte bát, že místo příjemného koupání by vás překvapila zelená zapáchající voda. Kromě údržby vody a vířivé vany během sezóny, je velmi důležité provádět také kvalitní zazimování vířivé vany. Společnost Spa Aqua Servis přesně toto zazimování nabízí, a to opravdu ve vysoké kvalitě. A jak takové zazimování od profesionálních lidí vypadá? V první řadě uděláme diagnózu bazénu a vířivé vany a začneme s přípravou na zimu. Vše připravíme že vyčistíme, a to včetně vířivé vany, skeletu, armatury, potrubí vodní technologie a samozřejmě také filtru. Následně vše rozpojíme a vysušíme potrubní systém odpojíme externí zařízení, vyčistíme cirkulační a masážní potrubí.

Vířivka

Základem je samozřejmě kvalitní servis Díky dobrému zazimování máte jistotu, že nebude vaše vířivka přes zimu trpět a zbytečně se kvůli následkům zimy kazit. Po sezóně vám rádi zase vaši vířivou vanu připravíme pro další používání. Po zimě ji opět vyčistíme, zkontrolujeme, zda vše správně těsní a zkontrolujeme automatické dávkovače a seřídíme je. Doplníme chemii, zkontrolujeme pískové filtrace a také tyto filtrace doplníme pískem. Změříme tvrdost vody a dodáme kvalitní chemii na její optimalizaci.

V případě že by i přes Vaši a naši péči došlo k poškození některých dílů, nebo k nějaké závadě na vaší vířivé vaně samozřejmě i s tím si naše firma Spa Aqua servis umí poradit. Dejte své vířivé vaně kvalitní péči a věřte, že se vám odvděčí dlouhými léty pro vaše radovánky vodní.